Gdzie pojechać na fajny wyjazd firmowy w Europie

Europa obfituje w miejsca, które można wybrać planując wyjazd integracyjny dla firmy. Szczególnie popularne są kierunki południowe, takie jak Hiszpania, Portugalia czy Włochy ze względu na sprzyjający klimat, jak również państwa położone w niewielkiej odległości od naszego kraju, na przykład Czechy lub Słowacja. I choć zagraniczne wyjazdy mają swoje zalety, to właśnie Polska ma do zaoferowania wyjątkowe bogactwo możliwości, jeśli chodzi o wybór regionu, w jakim chcemy spędzić miło czas. Oprócz kwestii logistycznych to naturalne walory geograficzne naszego kraju decydują o tym, że wyjazd w Polsce wygrywa często z opcją wybrania zagranicznej wycieczki.

level_271

Wyjazd na narty w naturalny sposób przychodzi na myśl, gdy rozpatrujemy zimową wyprawę integracyjną. Szczególnie, że Polska dysponuje znakomitą bazą kurortów narciarskich, a największe z nich, znajdujące się w Zakopanem, Krynicy, Szczyrku, Wiśle czy Karpaczu, mogą spokojnie konkurować z ośrodkami alpejskimi. Dysponują one szeroką ofertą skierowaną do zorganizowanych grup, przewidującą korzystne ceny noclegów i karnetów na wyciągi.

Doskonałym miejscem na zorganizowanie wyjazdu firmowego w sezonie wiosenno – letnim jest natomiast Kraina Wielkich Jezior. Można tu wspaniale spędzić czas na regatach, pływając po największych polskich jeziorach, tworzących rozgałęziony szlak żeglugowy połączony licznymi kanałami i cieśninami.

Okolice Mazur to raj nie tylko dla żeglarzy i wodniaków. Wielką atrakcją jest też puszcza Piska, jak również wielki kompleks leśny znajdujący się w okolicach Jeziora Wigry – puszcza Augustowska – dające wiele możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Można też skorzystać z atrakcji kulturalnych regionu obfitującego w zamki, skanseny i muzea, upamiętniające krzyżacką historię tych okolic.

warsaw1

Organizując wyjazd integracyjny trudno nie pomyśleć o Półwyspie Helskim. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc nad polskim morzem, które oprócz oczywistych walorów krajobrazowych ma zaoferowania bogatą ofertę sportów wodnych, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie firmowej wyprawy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na http://www.dmcwarsawpoland.com/