Jak zaskoczyć gości na weselu

Wesele to wielkie wydarzenie nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla gości. Nastawieni na całonocną zabawę oczekują, że nowożeńcy dopięli wszystko na ostatni guzik, a imprezę będą wspominać do końca życia. Nic więc dziwnego, że Młodzi sięgają po coraz to bardziej wymyślne atrakcje weselne, aby zadowolić swoich gości.

Fotobudka

Niekwestionowanym hitem zeszłorocznych wesel jest fotobudka. Jest to dosłownie budka, która robi zdjęcia będącym w niej osobom. Jej fenomen polega na zabawie wynikającej z dostarczanych wraz z nią gadżetów. Goście pozują do zdjęć w sztucznych wąsach, perukach, wężach boa i innych akcesoriach, serwując sobie przy tym dobrą zabawę. Budka drukuje zdjęcia w kilkanaście sekund, a kopię wszystkich fotek Para Młoda otrzymuje na pen-drivie.

Pokaz sztucznych ogni

Ta atrakcja jest często wybierana przez Pary, które nie chcą na weselu zabaw oczepinowych. O północy wszyscy goście zapraszani są na zewnątrz sali, gdzie profesjonalna ekipa przygotowuje pokaz. Sam widok jest niesamowity, jednak jeszcze piękniejsze są zdjęcia, które dobry fotograf wykona z ognistymi kulami w tle.

Bar

Wiele Par Młodych decyduje się na zatrudnienie profesjonalnego barmana na imprezie. Pojawia się on na weselu wraz ze swoim barem (ustawienie baru, mycie szklanek itp. należy najpierw ustalić z właścicielem sali weselnej). Poza piciem tradycyjnej wódki przy stole, goście mogą poprosić w barze o drinka. Barmani przygotowują kolorowe napoje, które kuszą nie tylko smakiem, ale są również dziełami sztuki, jeśli chodzi o ich wygląd. W barze można oczywiście zamówić napój bezalkoholowy, co jest świetną alternatywą dla kierowców, osób starszych czy dzieci.

Post Author: Julia