Przeczytaj to, jeśli chcesz uzyskać większe mięśnie

Celuj w dużą liczbę powtórzeń o średniej intensywności podczas treningu. Dla każdego wykonywanego ćwiczenia spróbuj wykonać od 10 do 15 powtórzeń, pozostawiając mniej niż jedną minutę pomiędzy poszczególnymi zestawami. Powoduje to, że kwas mlekowy gromadzi się w mięśniach, co sprawia, że ​​”czujesz oparzenie”, jednocześnie pobudzając wzrost.

Genetyka jest jednym z najważniejszych czynników budowania masy mięśniowej. Niewiele można zmienić w swojej wewnętrznej genetyki, która kształtuje twoje ciało, ale możesz poprawić wygląd, stając się bardziej tonalnym. Niektórzy z nas po prostu nie mają ciał, które będą miały duże mięśnie, więc zaakceptuj to i walcz o lepszy ton.

Zbadaj ten preparat: http://ingai.pl/metadrol/ – opinie

Doskonałym sposobem na budowanie mięśni jest zwrócenie szczególnej uwagi na odżywianie oraz spożywanie dużej ilości białka i węglowodanów. Jedząc co dwie godziny i zapewniając nie mniej niż 1,5 grama białka na każdy funt własnej wagi i nie mniej niż 2 gramy węglowodanów na funt. Będziesz mieć narzędzia żywieniowe niezbędne do budowy mięśni.

Cierpliwość jest kluczem. Nie będziesz rozwijać twardej masy mięśniowej na noc. Będziesz musiał długo i ciężko pracować, aby uzyskać rezultaty, na które masz nadzieję. Nie daj się zniechęcić, jeśli nie widzisz rezultatów, na które liczyłeś. Zachowaj rozsądne i bezpieczne cele.

Kiedy planujesz zbudować mięśnie pewnego dnia, zjedz dobrze. Chcesz dodać kalorie około sześćdziesięciu minut, zanim planujesz podnieść, aby dać im czas na wchłonięcie i dostępność dla twojego ciała do użycia. To nie znaczy, że powinieneś jeść za dużo, ale jedz więcej niż w dniu, w którym nie będziesz pracował.

Spraw, aby „wielka trójka” stała się częścią codziennej rutyny treningowej. Te trzy ćwiczenia obejmują: martwy ciąg, przysiadów i wyciskaniu. Te konkretne ćwiczenia pomagają budować masę, siłę i kondycję twoich mięśni za każdym razem, gdy są robione i powinny być włączone do rutyny dla maksymalnego sukcesu budowania mięśni.

Robiąc brzuszki, aby budować mięśnie brzucha, ważne jest, aby chronić szyję. Robiąc brzuszki świetnym sposobem na ochronę szyi jest naciskanie językiem na dach ust. Pomoże Ci to wyrównać swoją głowę i zmniejszyć obciążenie, które nakłada się na szyję.

Pozwól sobie zjeść trochę lodów. Badania wykazały, że zjedzenie jednej miski dowolnego rodzaju lodów, które lubisz dwie godziny po treningu, przynosi pewne korzyści. Spowoduje to wzrost insuliny w organizmie lepiej niż wiele innych produktów spożywczych, a także będzie smakować dobrze!

Po wyćwiczeniu ważne jest, aby jeść trochę białka o niskiej zawartości węglowodanów. Oznacza to, że prawdopodobnie chcesz uniknąć batoników proteinowych, ponieważ często mają wysokie węglowodany. Dobrym źródłem białka są chude kawałki mięsa i drobiu, a także kiepski omlet z niektórymi pokrojonymi warzywami.

Wykonuj każde ćwiczenie, aż osiągniesz punkt awarii. Punktem porażki jest moment, w którym fizycznie nie można wykonać kolejnego powtórzenia. Zapewni to maksymalne korzyści z treningu. Słowo ostrożności – poznaj swoje granice. Próba wypchnięcia się poza to, do czego zdolne jest twoje ciało, może spowodować obrażenia, które mogą cofnąć wszystkie twoje wysiłki.

Twoja rutyna treningowa zawsze wymaga celów, więc wyznacz nowy cel, gdy tylko osiągniesz stary. Osiągnięcie celu jest wspaniałe, a ty zasługujesz na dumę ze swojego osiągnięcia. Pamiętaj tylko, że budowanie mięśni jest procesem, który możesz kontynuować w nieskończoność, o ile masz świeży cel, do którego możesz dążyć.

Budowanie mięśni i treningi kardio idą w parze jak masło orzechowe i galaretka. Obydwoje nie tylko dążą do tego samego, ale także mają wysoki poziom synergii. Oznacza to, że włączenie światła do rutyny może mieć duży wpływ na mięśnie.

Jak każde inne ćwiczenie treningu siłowego, przysiady wymagają dobrej formy. Umieść pasek bliżej środka swoich pułapek. Takie działanie wywiera większy nacisk na pośladki, ścięgna udowe i biodra, co oznacza, że ​​możesz przysiadywać przy masie większej niż to, co zrobiłbyś inaczej.

Upewnij się, że Twoje cele krótkoterminowe są realistyczne. Próba podniesienia zbyt wiele za szybko jest pewny sposób, aby obniżyć twoje długoterminowe cele i spowodować obrażenia ciała. Zachowaj swoje cele skromne. Po ustaleniu początkowych ograniczeń, pracuj nad ulepszeniem ich z każdym treningiem. Możesz przekroczyć te krótkoterminowe cele. Za każdym razem, gdy spotkasz lub pokonasz swoje cele, poczujesz się jeszcze bardziej zmotywowany, a wyniki będą kontynuowane.