Tam i z powrotem

Jest w Warszawie takie miejsce, które zabierze nas w dowolne miejsce na całym świecie. To klubokawiarnia o nazwie Tam i z Powrotem znajdująca się w dzielnicy Mokotów. Jest to niezwykłe miejsce, do którego możemy po prostu wpaść na kawę, możemy wpaść na organizowane relacje z podróży, możemy spróbować czegoś niezwykłego, nieznanego w naszym kraju, możemy dobrze spędzić czas.

Osobnym zagadnieniem jest zorganizowanie w tym miejscu, w tej kawiarni spotkania biznesowego tudzież spotkania stricte prywatnego. Jest taka możliwość, aby móc wynająć jedną z dwóch dostępnych sal, ale jednocześnie też istnieje również możliwość wynajęcia całego lokalu, jeśli mamy do czynienia z większą ilością osób. Można mówić o pracowaniu w tym miejscu, można mówić o zabawie, można mówić o spotkaniu w dowolnym celu. Mniejsze grupy są sadzane przy stolikach lub też na podeście, a jeśli chodzi o kwestię rezerwacji, to jest ona możliwa przy grupach co najmniej pięciu osób. Odnośnie możliwości rezerwacji jednej sali, będziemy chcieli wskazać na możliwość jej dokonania przy grupach 15 do 30 osób.

Chociaż wspomnieliśmy, że rezerwacji dokonuje się przy co najmniej pięciu osobach, to jednak wymieniona powyżej grupa jest najbardziej korzystna. Sala może być zaaranżowana w taki sposób, aby wszystkie osoby zmieściły się przy wspólnym stole, ale jednocześnie też można postawić na ustawienie koktajlowe.

Warto wiedzieć także, że rezerwacja określonej sali jest związana z koniecznością utrzymania rachunku na barze w wysokości co najmniej 600 złotych. Dodatkowo do każdego rachunku doliczane są koszty serwisu w wysokości 10%. Warto w tym miejscu dodać, że mamy do czynienia z bardzo dużym zainteresowaniem możliwością wynajęcia sali w tymże lokalu. Niezależnie od tego czy jest to spotkanie o charakterze prywatnym, czy też o charakterze zawodowym, warto jest je zorganizować w owej klubokawiarni. To miejsce cieszy się bardzo dużym powodzeniem, a szczegóły na jego temat mamy dostępne na stronie wynajem sali Warszawa. Tam warto zajrzeć.

Post Author: Julia