Wybieramy domki nad jeziorem

Skupiamy się podczas przeglądania ofert na kilku ważnych sprawach. Na pewno ważne jest to gdzie domki się znajdują. Najlepiej żeby były w lesie, ale też żeby były jakieś tam atrakcje. Jezioro to jedna z atrakcji, ale może na terenie ośrodka powinny być miejsca gdzie można zjeść i można posiedzieć ze znajomymi?

Dla dzieci przydałby się plac zabaw. Wtedy wiemy, że trafiliśmy do właściwego miejsca, w którym i mniejszym i większym nie będzie się nudziło. Taki jest przecież cel wakacji żeby dziecko dobrze się bawiło, ale i żebyśmy my mogli odpocząć. Dla miłośników czystego powietrza i czystej wody polecane jest jezioro Sielpia. To średniej wielkości jezioro przyciąga każdego roku bardzo duo turystów. Znajduje się w województwie świętokrzyskim, czyli przy okazji można zwiedzić ciekawe okolice. Mamy tam miejsca, które są położne w lesie, z dala od cywilizacji, ale oczywiście domki są na tyle dobrze wyposażone żebyśmy mogli mieszkać komfortowo.

Rezerwacja domku
Jeśli przyjedzie z nami siedem czy osiem osób to ośrodek wypoczynkowy Relax ma dla nas ciekawą propozycję. Mamy do wyboru aż pięć domków BRDA, które mają dwa poziomy. To oznacza, że będziemy mogli wszyscy mieszkać w jednym domku. To dobre rozwiązanie, dlatego warto byłoby się nad nim zastanowić. Są również dostępne domki Brda mała i wtedy cztery do pięciu osób się tam zmieści. Dla osób, które nie zdadzą z rezerwacja urokliwych drewnianych domków pozostają te murowane. Również są bardzo dobrze wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Na obecną chwile można jeszcze zrobić rezerwacje domków, ale to bardzo szybko się zmienia.

Trzeba się spieszyć żeby inni nam nie zabrali terminów, które nas interesują. Na stronie Sielpia domki można sprawdzić pełną ofertę. W okresie letnim właściciele chcą wynajmować domki na minimum tydzień i trzeba wykupić smaczne wyżywienie. Wtedy zamiast gotować i kombinować mamy dokładnie to wszystko, co jest nam potrzebne. Można delektować się tym miejscem, do którego na pewno jeszcze wrócimy.