Etapy umowy kredytowej

Posiadanie własnej nieruchomości, mieszkania, domu to kwestia, która jest związana często z koniecznością uzyskania środków z kredytu hipotecznego. Aby móc ów kredyt uzyskać, trzeba spełnić określone warunki, trzeba posiadać zdolność kredytową.

W biurze doradztwa finansowego prowadzonego w Krakowie przez pana Michała Strzylaka można uzyskać stosowną pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności w tymże zakresie. Mowa jest o pilotowaniu całej procedury od początku do końca. Uzyskanie kredytu w dobie współczesnej wiąże się z koniecznością posiadania wkładu własnego. Jego wysokość to co najmniej 10% wartości kredytu, a więc może to być suma niebagatelna. Biuro udziela pomocy na każdym etapie załatwiania formalności kredytowych, a więc przy podpisywaniu umowy przedwstępnej, przy składaniu wniosków kredytowych, analizy tych wniosków, kończąc na decyzji kredytowej oraz podpisaniu umowy końcowej. De facto klient powinien udać się do banku dopiero w momencie podpisania umowy kredytowej, ponieważ wszelkie wcześniejsze formalności są załatwiane przez pracowników biura doradztwa kredytowego. Wnioski kredytowe zasadniczo są składane nie tylko do jednego, ale do wielu banków. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskania bardzo korzystnych warunków dla konkretnego klienta. Tym samym mowa jest o znacznie bardziej korzystnej opcji uzyskania kredytu hipotecznego dla klienta niż gdyby załatwiał on to wszystko na własną rękę.

Bez wątpienia, więc warto jest korzystać z pomocy odpowiedniego podmiotu, odpowiedniego doradztwa kredytowego. Dokładniejsze informacje na tenże temat możemy uzyskać pod adresem internetowym http://1ekspert.pl. Tym samym jest to gotowa recepta na uzyskanie takiego kredytu hipotecznego, jaki będzie nas interesował i jaki będzie mógł pomóc nam spełnić nasze marzenia o własnym domu, mieszkaniu czy też po prostu o pozyskaniu własnej nieruchomości. Samemu na pewno jest znacznie trudniej, a szanse są znacząco ograniczone, a tym samym nie jest to dobra opcja.