Zbiór i przechowywanie jabłek

Jeśli chcemy przechowywać jabłka to trzeba się spieszyć ze zbiorem. Czekamy aż odmiana jabłek, która mamy jest w stu procentach dojrzała i się spieszymy. Czas ma tutaj ogromne znaczenie, dlatego trzeba się przygotować na dużo pracy.

Zbieramy wszystkie jabłka i przewozimy je do specjalnych komór. Im szybciej taka komora będzie zamknięta tym lepiej dla jabłek. Najczęściej robi się to kilka dni po zbiorach, bo wtedy są z tego najlepsze efekty. Podczas przechowywania jabłek w komorze wytarza się dużo etylenu. Jest to substancja, która odpowiada za to, że nie tylko jabłka, ale również inne owoce dojrzewają. To z kolei oznacza, że jeśli na kilka tygodni zamykamy jabłka to mógłby pognić i chorować. Straty mogą tutaj być bardzo duże i na to nikt nie może sobie pozwolić. W takiej sytuacji jest jedno rozwiązanie, które na pewno da takie efekty, na jakich nam zależy. Jest to specjalna substancja FruitSmart.

Jak to działa?

Musimy specjalny gaz zaaplikować bezpośrednio do komory. Szybko musimy wszystko zamknąć i to bardzo szczelnie. Wtedy zostanie zahamowany proces wydzielania etylenu. Nie będą tez jabłka na żadne choroby chorowały. To oznacza, że mając taką substancje nasze zbiory są bezpieczne i możemy na tym bardzo dużo zyskać. Tym bardziej, temp można stosować samodzielnie. Nie trzeba żadnej firmy, która się tym zajmuje.

Właśnie, dlatego stworzono FruitSmart żeby aplikacja środka była łatwa i żeby każdy mógł sobie z tym poradzić. Cena za środek chemiczny jest bardzo niska, a zyskamy na tym naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Nasze jabłka będą wyglądały pięknie, a właśnie takich jabłek szukają klienci. Taką substancje wraz z jej właściwościami znajdziemy na przechowywanie jabłek. trzeba zapoznać się z danymi, jakie są tam zawarte i wtedy będziemy wiedzieć czy to jest coś dla na czy nie. Jedno jest pewnego nie ma obecnie niczego bardziej skutecznego i bezpiecznego, co stosuje się w przechowalniach jabłek. My również powinniśmy wybierać dla siebie to, co jest uważane za najlepsze.